Hatay Araç Kiralama

Hatay Araç Kiralama

Araç kiralama hakkında işini ustaca yaparak servis veren firmamız, kadromuzda bulunan bütün araçların mutlaka ve daima konforlu olmasını hedefler. Böylelikle konforlu olan araçlar ile yapılacak olan yolculuklardan daima keyifli sürüşler gerçekleşeceği için, tam anlamı ile müşteri memnuniyeti için çalışmaktayız. Şimdiki zamanda araç filomuzun fazlasıyla geniş bir alternatife sahip olması nedeni ile her gereksinime yanıt verecek araçlarımızdan arzuladığınızı kiralama şansınız da olur. Kişisel kullanım için bünyemizde yer alan kiralık araçlarımızın yanı sıra iş alanında kullanmak üzere de araçlarımız bulunmaktadır. Sizin kiralamanızı bekleyen araçlarımızın bütünü kaskolu araçlar olması nedeni ile bütün araçlarımızın kaza sigortası bulunmaktadır. Böylelikle bünyemizde bulunan bütün araçların iç rahatlığı ile kiralanarak kullanılması olasıdır. Hatay araç kiralama filomuzda yer alan son derece lüks olan araçlarımızın düğün organizasyonlarında da kullanılması olası olduğu için, en mutlu günlerinizde kullanmak istediğiniz araçları tarafımızca temin edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Uzun Zamanlı Oto Kiralama

Kurumsal firmalar için verdiğimiz araç kiralama servisinde, araçların uzun zamanlı olarak firmalar tarafınca kullanılmasını en iyi şekilde sağlamaya çalışırız. Belli zamanlarda bu araçların genel bakımlarının yapılmasını sağlamakla birlikte araçların daimi olarak yenilenmesini sağlayıp, firmalara sürekli yıpranmamış olan araçları sunmak için çabalarız. Böylelikle de bir Hatay araç kiralama firması olarak firmalara işini en iyi şekilde yaparak iş ortaklığı sunmayı hedefleriz. Sürekli değişen araçlarımız yardımıyla firmaların daha işinde bir numara görünmesini sağlamakla birlikte konfor oranı git gide artan araçları sunmayı hedefleriz.

 

Zamanımızda araçlarımızı aylık, yıllık ya da daha uzun zamanlı kiralayabileceğiniz için firmaların arzusu üzerine gereken anlaşmaları yapabiliriz. Bütün araçların kasko, sigorta ve bakım maliyetleri tarafımızca karşılanacağından bu sorumlulukları hiçbir firma yüklenmez. Bu yüzden Hatay ucuz araç kiralama firmaları arasında en iyi hizmeti veren bir firma olmayı hedeflediğimiz için, bu yaptığımız çalışmalar ile de firmalara sürekli destek olmayı görev biliriz. Kiraladığınız araçların içerisinde özel araçlar olması da iş ortaklarımız açısından fazlasıyla önemli seçimler yapılmasını sağlar. Bu nedenle şehir dışı organizasyonlarınızda da yardımcı olabileceğimiz Hatay araç kiralama hakkında hem şoförsüz hem de şoförlü araç kiralama servisi sunarız. Ayrıca da bu araç kiralama işinde sektörde en uygun fiyat garantisi vermemizden ötürü bütün işlerinizi en ekonomik biçimde yapmanızı sağlarız.

 

 

Hizmetlerimiz